xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 April, 2024

Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

BALIKESİR

Tarihte ilk olarak Balıkesir genel olarak Misya ve Karesi adlarıyla bilinmekte olup ve de Misya ya da Karesi diye tanınmıştır.

birevim faizsiz konut

 Balıkesir oldukça zengin bir kültüre ve de yöreye sahip olmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra da Balıkesir yöresi, zamanla Roma imparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Anadolu Selçuklu Devleti, Karesi Beyliği ve Osmanlı devleti egemenliği altında kalmış olup bununla birlikte de çok tarihi bir şehir olma özelliğine sahiptir. Farklı tarzda, çeşit çeşit kültürlerin etkisinde kalmıştır.

Balıkesir şehrinin geçim ve ekonomisine bakmış olduğumuz zaman görmüş olmakta oluyoruz ki, temel geçim kaynağı tarım ve de hayvancılık üzerine kurulu olmaktadır. Balıkesir’de oldukça çok bamya, börülce, kavun, zeytin, zeytinyağı ve kelle peyniri gibi ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca tüm bunların yanı sıra da Balıkesir daha çok turizm alanında da ön plana çıkmış olmak ile beraber özellikle de yerli turizmde öne çıkmakta olan sahil kasabaları ile oldukça meşhur ve ünlüdür.

Balıkesir’ in birden fazla kendin has ve özgü ürünleri ve de lezzetleri bulunmakta olmaktadır. Mesela bunlardan en bilindiği ve tanındığı; Yağcıbedir halısı gibi ve kolonyası, kaymaklısı, kozak üzümü, Ayvalık tostu gibi Susurluk ayranı gibi saçaklı mantısı ve höşmerimi de diğer bilinen ve tanınan yöresel ürünleri olmaktadır.

Balıkesir de Türk Silahlı Kuvvetleri Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın ilk jet üssü olma özelliğine sahip olmak ile beraber 9. Ana Jet Üs Komutanlığı ve 6. Ana Jet Üs Komutanlığı Balıkesir’de bulunmakta olmaktadır. Askeri açıdan da önemli bir özelliğe sahiptir.

İnsanları ve halkı çok cana yakın olmak ile birlikte son derece de kendini geliştiren bir toplumdur. Şehrin kendine has bir huzuru vardır. Ayrıca büyükşehir olma özelliğine sahip olmasının yanı sıra da en kalabalık on dokuzuncu şehir arasında yer almaktadır.

BİREVİM İLE KREDİSİZ EV ALMA

Birevim ile kredisiz ev alma fırsatı oldukça kolay üstelik üç farklı seçenek ile ev sahibi olma fırsatınız var.

SIRA TESPİTLİ TASARRUF YÖNTEMİ: Ev almaya karar verdikten sonra size uygun olmakta olan yöntemi de belirleyip eğer sıra tespitli tasarruf yöntemi ile ev almak istiyorsanız hem de kredisiz ev alma ve taksitle ev alma gibi avantajlar dahilinde teslim almış olacağınız evi, tarih noter huzurunda belirlenmekte olan ve de yapılan sıra tespit yöntemi ile belirlenmektedir.

Bunun yanı sıra da isteyen hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olma hakkına sahip olabilmektedir.  Ve bu sayede de sıra tespitli tasarruf yöntemi ile çok kısa bir süre zarfı içerisinde ev sahibi oluyorsunuz.

birevim
Paylaş

One Comment

  1. Esra Erdoğan Reply

    Balıkesirde çok güzel sahile yakın evler var onlardan alacaksın bitane keyfine bakacaksın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four × three =