xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Akbank, İş Bankası ve Vakıfbank’tan 0.55’ten Başlayan Faizlerle Ev Alışverişi Kredisi

Ev aldınız veya yeni bir eve taşınıyorsunuz. Bu değişikle birlikte evinize yeni eşyalar almanız gerekiyor. Bunun için imkanınız yok ve bankalar tarafından sunulan yüksek kredi faiz oranlı ihtiyaç kredisine başvuru yapmak istemiyorsunuz. Günümüzde Akbank, İş Bankası ve Vakıfbank tarafından özel ev alışverişi kredisi sunuluyor. Bu kredilerden yararlanmak %0,55 faiz oranıyla doğru başvuru ile mümkün olmaktadır.

birevim faizsiz konut

Bu krediyle sosyal hayatın aksamadan yolunda gitmesi amaçlanıyor. Uygun kredi faiz oranlarıyla sunulmasından dolayı, ancak sadece bankaların anlaşmış olduğu şirketlerden yararlanarak kredi çekmek mümkün oluyor. Vade sayısı, kredi faiz oranı banklara göre farklılık gösterebilir.

Akbank Ev Geliştirme Kredisi

Akbank tarafından ev geliştirme kredisi adı altında finansman imkanı sunuluyor. Bu kredi başvuru yapacak kişilere 12 ile 36 ay vade seçenekleri ve yıllık %2,50 faiz oranıyla sunuluyor. Bu krediye başvuru yapacakların elde edilen hane halkı gelirinin %50’sini geçmeyecek aylık taksiti tercih etmelerine izin veriliyor.

Hane halkı geliri 2000 TL’yse, aylık ödenecek maksimum taksit miktarı 1000 TL olması isteniyor. 50 bin TL ile 100 bin TL arasında ev ihtiyaç kredisine başvuru yapmanıza imkan banka tarafından sağlanıyor.

Vakıfbank Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi

Sosyal hayatın desteklenmesi, ev ihtiyaçlarının giderilmesi için kredi sunan bankalardan birisi de devlet bankası olan Vakıfbank’tır. Banka bu konuda sunmuş olduğu kredi faiz oranıyla en uygun seçeneğe sahiptir. Başvuru yapanlara yüzde 0,55 oranında kredi imkanı sunuluyor. Ancak bu kredi sadece banka ile anlaşma yapan firmalar için kullanılabiliyor.

Eğer banka tarafından anlaşması olmayan bir firma için kredi başvurusu yapılacaksa sunulan kredi faiz oranı anında %0,82’ye çıkıyor. Bu krediler insanlara 6 ay ile 60 ay vade seçenekleri ile birlikte veriliyor.

İş Bankası Alışveriş Kredi İmkanı

İş Bankası müşterilerine rahatça alışveriş yapmaları için 50 bin TL’ye kadar alışveriş kredisi imkanı sunuyor. Bu kredi 60 ay vade ayrıca 3 ay erteleme seçeneği ile birlikte veriliyor. Bu krediye başvuru yapacak olanlar %0,89 faiz oranını kullanabiliyor. Bu anlamda gene sunulan krediler arasında en iyi seçeneklerden birisi olarak görüldüğü rahatlıkla söylememiz gerekiyor.

Ev Alışveriş Kredisi Avantajları

Evimiz bizlerin hayatının büyük bölümü geçirdiği alanlardır. Oralarda istediğimiz eşyaların yer alması daha keyifli bir şekilde zaman geçirmemize yardımcı olmaktadır. Özellikle virüs dönemi sonrasında bu daha net bir şekilde ortaya çıkmıştır. Evimize eşya almak için bu krediler o anlamda çok büyük önem arz etmektedir.

Ev aksesuarları, ofis gereçleri, perde, halı, mobilya, projeksiyon cihazı, televizyon veya beyaz eşyalardan hepsi bu kredi içerisine giriyor. Özellikle de bankalar ile anlaşma yapan firmalar müşterilerine çok uygun oranlarla bu krediyi sunması ile dikkat çekiyor.

birevim
Paylaş

6 Comments

  1. Sedef Şahin Reply

    0.55 faiz oranı gerçekten güzel, şu dönemde güzel fırsatlar oluyor tabi ev fiyatları da yükseliyor ama imkanı olanlar değerlendirebiliyor.

  2. Songül Polat Reply

    Bu tarz kampanyaları kısa süreli yapıyorlar bu yüzden aktif bir takipçi olmak gerekiyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × five =