xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
15 June, 2024

Ağrı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Türkiye’nin doğu Anadolu bölgesinde bulunan güzel şehirlerimizden birinden ev sahibi olmak için özel ödeme yöntemleri sunan Birevim, geniş ödeme seçeneklerine yer vermektedir. Ağrı ev almak için yeni emlak projelerine kapılarını açmış, Birevim desteğiyle herkesin ev sahibi olmasını sağlayacak yeni ödeme planları hazırlamıştır.

birevim faizsiz konut

Ağrı Birevim Kredisiz Ve Faizsiz Ev Fırsatları  

Ağrı kredisiz ev almak için kolay ödeme yöntemleri sunarak, hayal ettiğinizden çok daha kısa sürede ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. Serbest ödeme, sıra tespitli ödeme ve konut endeks değeri üzerinden ödeme yaparak evinizi kira öder gibi alabilirsiniz. Bütçenize göre düzenlemeleri takip ederek, hayal ettiğiniz evin adresini belirler, kendi bütçenize göre kısa zamanda ev sahibi olursunuz. Ödeme yöntemleri için Birevim danışman merkezine başvuru yaparak, ödemelerinizi kolaylaştıracak planlamaları düzenleyebilirsiniz.

  • Taksitle aylık düzenli ödeme yaparak ev sahibi olabilirsiniz.
  • Faizsiz ve kefilsiz seçeneklerden yararlanabilirsiniz.
  • Peşinat ödemeden kısa zamanda ev sahibi olur ve hayal ettiğiniz eve sahip olabilirsiniz.
  • Borçlanmadan ve faiz oranlarıyla uğraşmadan hemen başvuru yapabileceğiniz Birevim ailesine katılın.

Ağrı Tasarrufla Ev Kampanyaları  

Tasarrufla ev almak sizin için imkansız görünebilir. Ancak Ağrı taksitle ev almak için sunacağı fırsatları müşterilerine yüksek gelir elde etmelerine gerek kalmadan vermektedir. Bütçenize göre evinizin 2+1 3+1 ya da 5+1 seçeneklerini yaparak, size özel ödeme planlarından yararlanabilirsiniz. Tasarruf yapmak için kendinizi çok zorlamadan, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz özel kampanyalardan yararlanmanız sağlanacaktır.

Serbest ödeme yöntemiyle, evinizin ödeme planlamasını siz ayarlarsınız.

Sıra tespitli yöntemlerle sıra size geldiğinde ödeme yaparak ve evinizin anahtarını kısa zamanda alabileceğiniz seçeneklerden yararlanırsınız.

Taksitle, konut kredisi almadan evinizin peşinatsız bir şekilde ödemelerini yapmaya başlarsınız.

Ağrı Birevim Konut Kredisiz Ev Avantajları  

Konut kredisi almadan ev almanın en büyük avantajlarından biri dosya masrafı olmaması ve tabi ki konut kredisi faizleriyle uğraşmamanız olacaktır. Birevim ailesi sizden kefil istemez, faiz ve gecikme faizi gibi seçenekler sunmaz.

Ağrı nasıl ev alınır; ev almak için peşinat ödemeden direkt olarak Birevim ailesine başvuru yaparak, evinizin genişliğini ve adresini seçebilirsiniz. Ödeme planlarını ve kampanyaları takip ederek, size özel seçeneklerden yararlanarak, kısa zamanda ev sahibi olabileceğiniz özel fırsatları da değerlendirebilirsiniz. Hemen başvuru yaparak Ağrı’da sıfır ve ikinci el ev fırsatları hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Ağrı Birevim Başvuru  

Birevim başvuru işlemleri için birevim.com adresi üzerinden başvurunuzu seçeceğiniz kampanya üzerinden yapabilirsiniz. Dilerseniz direkt olarak Ağrı şubemize gelerek, keyifli bir sohbetle müşteri temsilcilerimizle tanışabilir, güvenli ev alma seçenekleri hakkında detaylı bilgi öğrenirsiniz. Faizsiz, kredisiz ve peşinatsız seçenekler bütün kampanyalar için geçerli olduğu gibi güvenli ödeme yöntemleri kullanılarak, işlemler noter önünde yapılacak, size anahtar teslimiyle kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.

birevim
Paylaş

4 Comments

  1. Melis Acar Reply

    Kredi faizleri öyle yükseldi ki, şundan 10 sene önce 0.3lerden faizle ev satın almıştı annemler, şimdi 1.5-2 faizler var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

19 − 12 =