xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev sahibi olmak insanı güvende hissettirir. Günümüzde pandemi sonrası her birimiz kendi evine sahip olmak için emek veriyor.  Ancak en avantajlı fırsatlarla bunu başarmak isteriz. Banka faiz yükü altında ezilmeden Adıyaman’da ya da ülkenin herhangi bir yerinde ev sahibi olabileceğinizin müjdesini vermek isteriz.

birevim faizsiz konut

Kredisiz ev almak için 30 yılı aşkın süredir hizmet veren tasarruf finans şirketlerinin avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Medeniyetler beşiği Adıyaman’da kısa sürede taksitle ev almak inanın zor değil!

Nasıl ev alınır? İşte size aşağıda yol haritanızı vereceğiz!

Birevim Tasarruf Modelleri ile Faizsiz Ev Sahibi Ol 

İlk etapta elbette aylık tasarruf miktarınız ve almak istediğiniz evin tutarını öğrenmelisiniz. Bunları bilmek hangi tasarruf finans grubunda ya da sisteminde yer alacağınızı da gösterecektir. Birevim tasarruf sisteminde faizsiz konut edinirken peşinat ödemek tamamen kendi inisiyatifinizdedir.

Kira ödemek gibi ev satın alma, ödenecek aylık taksit tutarlarını kendi gelir ve gider durumunuzu değerlendirerek kendiniz karar vereceksiniz.  18 aydan 360 aya kadar herhangi bir tasarruf grubunda olabilirsiniz.

Birevim danışmanları ile görüşerek karar verdiğinizde sözleşme karşılıklı imzalanacaktır.  Dosya masrafı, faiz veya peşinat derdi olmadan küçük taksitlerle ev sahibi olmanın kapılarını açacaksınız.

Dilerseniz kura ile dilerseniz kurasız tasarruf modellerinden birini değerlendirmeniz mümkündür.  Evi aldıktan sonra tapu teslim edilir ve ödemeler sabitlenir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Farklı bir tasarruf ödeme sistemi ise;

  • önce tasarruf miktarına karar vermekle başlar.
  • Bütçe durumunuza göre peşinatlı veya peşinatsız modeli tercih edersiniz.
  • Gelir seviyenize göre size en uygun taksit tutarını ve vade dönemini seçeceksiniz.
  • Bu modelde tahsis tarihiniz sözleşmenin imzalanması sırasında tarafınıza bildirilir.
  • Taksitlerinizi ve ödeme planınızı ödeme süresi içerisinde özgürce yeniden yapılandırma hakkına sahipsiniz.

Maddi sıkıntılarınız varsa Birevim size desteğini hissettirecek ve taksitlerinizi ertelemenizi sağlayacaktır. Yeniden maddi rahatlığa kavuştuğunuzda, ödemelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ya da gelir düzeyiniz yükseldiğinde Birevim tüm borç ve yükümlülüklerinizi erken ödeme yapmanızı sağlar. Borçlarınızın tasfiyesinin ardından yeni modellerimizden yeniden ev almak için faydalanabilirsiniz.

Üçüncü bir alternatif ise; Dilerseniz ön ödeme yaparak ev satın alma hakkına sahipsiniz. Yine kredisiz ev alma avantajı ile faizsiz sistem avantajlarından faydalanabilirsiniz.  Her zaman en birinci yapılması gereken; Satın almak istediğiniz evin bütçesine karar vermeli ve tasarruf tutarınızı belirlemelisiniz. Ardından, tasarruf tutarınızın bir kısmını önceden ödemeniz gerekebilir. Ayrıca bu ödeme sisteminde teslim tarihi sizin tarafınızdan belirlenir. Kiracılıktan kurtaran sistemde, evinizi satın almanın rahatlığını yaşayacağınız Birevim ’de ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekonomik durumunuza göre istediğiniz tasarruf modelini seçebilirsiniz.

Kredisiz nasıl ev alınır ve hangi firma 30 yıldır sektörde binlerce aileyi ev sahibi yaparak binlerce referansa sahiptir, anlatmaya çalıştık.  Birevim uzmanları ile aşağıdaki numaradan irtibata geçebilirsiniz.

Birevim Adıyaman Şubesine Nasıl Ulaşabilirim?

Adıyaman Şubesi

Turgut Reis Mahallesi, 106. Sk. No: 1/A, 02200 Merkez/Adıyaman

(0416) 213 42 31

 

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

five × 1 =