xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
30 May, 2024

2019 Banyo Modelleri

2019 banyo modelleri ve tasarımlardaki son trendler yani Türkçe tabiri ile akımlar nelerdir?  Evin diğer bölümleri gibi banyolarda moda ve akımlara karşı hassastır.  Sadece yenilikler yapılırken dikkatli hareket edilmesi gerekiyor.  Çünkü banyoya yapılan yatırımlar önemlidir, uzun yıllar kullanacağınız banyonun son trendler düşünülerek maddi ödenek ayrılması kadar; işlevselliği ve dayanıklılığı önemlidir. Bir banyo yeniden şekillendirildiğinde 15-20 yıl kullanılacağı düşünülerek hem teknolojik, dayanıklılık ve estetik açıdan dikkat edilmelidir.

birevim faizsiz konut

Genellikle banyo tasarımı tüm yaşam alanı tasarım düzenlemesiyle bağlantılıdır ve tarz tam görsel fikirler ile belirlenir. Küçük evler için minimalist banyo tasarımları düşünülürken, büyük alana sahip lüks evler içinse küvetli, jakuzili ve duşlu ve yürüyüş alanı geniş tasarımlar tercih edilmektedir.

Modern Banyo Tasarımları

Modern banyo tasarımlarının çeşitliliğine rağmen, uluslararası tasarım sahnesindeki büyük isimlerin banyo koleksiyonları üzerinde çalışmasını göz önüne alarak, araştırmacı olun.

Banyo tasarımındaki akımlar çeşitlidir.  Küresel gelişmeler ve iç tasarım eğilimleri 2019 banyo modellerini farklı kılıyor; İşte birkaç örnek;

 • Yuvarlatılmış dikdörtgen makyaj aynası
 • Konsol Lavabo Vanity
 • Duvara Monte Tuvaletler
 • Yana Monte Musluklar
 • Muhafazasız Duş
 • Yerden Tavana Duş Camı Muhafazası
 • Nikel Kullanımı

Kompakt Yaşam Ve Banyo Kültürüne Etkisi

Günümüzde tasarımcıların önündeki en önemli sorulardan biri, lüks ve stilden ödün vermeden küçük ölçekli yaşamın nasıl sağlanabileceğidir? Dünyada kentleşmenin eşi benzeri görülmemiş artışı ve konutta yaşanan kısıtlamalar bu soruyu ortaya koyuyor ve aynı zamanda ilgi çekici yaratıcı olanaklar sunuyor.

Son zamanlarda, uluslararası tasarım sahnesinde, banyo tasarımlarında teknolojilerin tanıtımının arttığını gözlemledik – sadece yüksek teknolojili Japon tuvaletleri veya ara sıra duvara monte edilmiş telefon ve TV ekranı değil, aynı zamanda yeni teknolojilerin, malzemelerin uygulanması, yenilikçi ve etkileyici banyo dekoru yaratma yaklaşımları…

Basitleştirilmiş şekiller ve bir materyal olarak ahşabın güzelliği, açık banyo konsepti için optik bir dinlenme ve banyoya ekstra bir genişlik veriyor.  Banyo tasarımını ev düzenlemesinin geri kalanı gibi gizlenmemiş banyo fikri birçok kişi için henüz alışılmadık olsa dahi, 2019 trendlerinde çok sık karşımıza çıkmaktadır.

birevim
Paylaş

5 Comments

 1. Gaye Yalçın Reply

  Banyo dekorasyonu son 2-3 sene de çok değişti, modern tasarımlar çok fazla tutulmaya başladı.

 2. Ali Kurt Reply

  2020 banyo modelleri de benzeri tasarımlarla geldi diye düşünüyorum, modern tasarımlara bende bayılıyorum

 3. Gaye Güler Reply

  Banyo modelleri kolay kolay değişmez ama ben şu son 5 yılın yeni modasına çok alıştım çok hoşuma gidiyor.

 4. Buket Işık Reply

  Banyo modelleri aslında her sene değişmiyor ama son bir kaç senedir güzel bir değişime uğradı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

fourteen − 11 =