xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
13 July, 2024

100.000 TL’lik Araba’yı 500 TL Taksitle Alma Fırsatı

Araba satın almak isteyenler için ülkemizde pek çok alternatif yöntem bulunmaktadır. Ancak yöntemlerin hiçbiri tasarrufa dayalı sistemler kadar avantaj sağlamamaktadır. Çünkü gerek senet üzerinden alımlar gerekse krediler vatandaşların yüksek miktarda faiz ödemesi yapmasına yol açmaktadır. Oysaki ilk başlarda konut alımı konusunda yardımcı olan tasarrufa dayalı sistemler günümüzde araç alımlarında da faizsiz bir şekilde işlemektedir. Birevim araba ile birlikte oldukça uygun taksit oranları üzerinden siz de hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz. Üstelik anlatılacak olan sistemlerde ödemeler tamamen sizin istediğiniz doğrultusunda belirlenmektedir.

birevim faizsiz konut

Araba Almanın En Kolay Yolu!

Araba alımlarında tasarrufa dayalı sistemlerin tercih edilmesi konut ya da arsa alımında olduğu gibi işlemlerin başlamasını sağlamaktadır. Kişiler belli marka ya da modeldeki araçları satın almaları açısından zorlanmamaktadır. Burada sadece araçların fiyatları önemlidir. Çünkü Birevim araba alımlarında fiyatlara göre değişim gösteren kampanyalar düzenlemektedir. Kampanya katılım oranlarına bakıldığında 100.00 TL’lik olan bir araç için 500 TL taksit uygulamasına büyük bir rağbet olduğu görülmektedir. Üstelik kampanyada satın alınan araçlar sıfır olabileceği gibi ikinci el olarak da satın alınabilmektedir. Burada tamamen katılımcıların istek ve arzuları önemlidir. Gereken işlemler tamamlandığında ve grupta sıra kişilere geldiğinde araçlarını peşin fiyatlar üzerinden temin eden katılımcılar sonrasında araçlarını üstlerine de geçirebilmektedir.

500 TL Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle araba almak isteyenlerin yapmaları gerekli olan birkaç şey bulunmaktadır. İlk etapta nasıl bir araç istendiğinin kesin sınırları çizilmelidir. Sınırlar sadece marka ve modelle değil renkten istenen ek akşamlara kadar her şeyi kapsamalıdır. Çünkü bu tür küçük ayrıntılar araç fiyatlarının değişim göstermesine yol açmaktadır. Bu kapsamda bütçe ayarlamaları da yapıldıktan sonra yetkililerle iletişime geçilmelidir. Firmanın kampanyaları fiyat belirlemesinde 100.000 TL olduğu ortaya çıkan araçlar için aylık 500 TL taksitle araç alım fırsatı vermektedir. Verilen fırsatlar çerçevesinde imzaların atılmasından sonra ek ödeme ya da vade farkı gibi masraflar da çıkarılmamaktadır. Katılımcılar gruplara dâhil edilerek sıra kendilerine geldiğinde araçlarını temin edebilmektedir.

Kampanyada Peşinat Zorunlu Mu?

Gayrimenkul alımlarında da araç alımlarında da peşinat en büyük sorunlardan biri olarak nitelendirilmektedir. Bu neden yüzünden peşinatsız araba almak mümkün mü değil mi vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Öncelikle bu durumun tasarrufa dayalı olan sistemler sayesinde mümkün olduğundan bahsetmek gerekmektedir. Çünkü firma, imza atmış olduğu kampanyalarda peşinatsız faizsiz olma durumunun altını çizmektedir. Ancak peşinat ödemelerinin zorunlu olmaması hiç olmadığı gibi bir anlama da gelmemektedir. Taksitlerini daha erken bitirmek isteyenler ya da ellerinde birikmişleri olanlar tercih etmeleri halinde peşinat ödemesi yapabilmektedir. Böylelikle satın alınmak istenen araçlar için belirlenecek olan vade süresi peşinat ödemeyenlere göre daha kısa olacaktır.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

2 × four =